Outdoor Challenge
Gerard / 17.05.2004
De RaceDe race zal dit jaar plaatsvinden op zaterdag 18 september. Inschrijven is mogelijk vanaf 1 maart via de website of via een inschrijfformulier. Over de exacte indeling van de race kunnen we nog niks vertellen, maar wel dat de onderdelen ongewijzigd blijven, dus hardlopen, mountainbiking, kanoën, steppen en oriënteren.
Er kan dit jaar niet individueel deelgenomen worden. Wel doen wij ons best om individuen te koppelen, aanmelden kan via de website.
Er kunnen maximaal 75 teams deelnemen en in eerste instantie worden er 25 plaatsen gereserveerd voor studenten teams. Het inschrijfgeld is dit jaar verlaagd naar € 60,- voor koppels en € 45,- voor NSK-koppels (voor beide inclusief step en kano huur, exclusief mountainbike huur).
De Workshop
Op zaterdag 8 mei organiseren wij speciaal voor beginnende adventure racers een workshop. De workshop zal veel lijken op die van vorig jaar, met veel aandacht voor kano en oriëntatie technieken. Ook worden er vele tips & tricks van ervaren adventure racers gegeven en zal er aandacht aan training worden gegeven. Inschrijven kan via website (vanaf 1 maart), het globale programma is hier ook te vinden, kosten zijn € 15,- inclusief materiaal en lunch.
De Training
Nieuw dit jaar is de adventure race training die op zaterdag 29 augustus zal plaatsvinden. Dit is een uitstekende gelegenheid om het kanoen, steppen en oriënteren te trainen. De nadruk ligt vooral op het zelf doen, maar uiteraard zijn er ervaren mensen aanwezig om aanwijzingen te geven en je van waardevolle tips te voorzien. Dit alles om je goed voor te bereiden op de race. Inschrijven kan via de website vanaf 1 april, het programma wordt dan ook bekend gemaakt.
De Website
Momenteel zijn wij druk bezig met het ontwikkelen van een nieuwe website, streven is om deze vanaf 1 maart online te hebben. Op deze site zal er o.a. meer aandacht worden gegeven aan adventure racing in het algemeen. Wij hopen dat deze informatie vele vragen die er bij beginnende adventure racers leven kan beantwoorden. Suggesties zijn uiteraard van harte welkom.
Vragen
Als U na het lezen van deze nieuwsbrief nog vragen heeft neemt U dan gerust contact met ons op en wij zullen ons best doen deze vragen te beantwoorden.
Met vriendelijk groet,
Namens the Outdoor Challenge,
Sven Platschorre
Website Outdoor Challenge: www.outdoorchallenge.nl




