The North Face Ultratrail

  • Netherlands (NED)

Pom pom pom, we gaan een blokje om

Bas de Bruin (Team TNF, Holland) / 19.09.2005See All Event Posts Follow Event
De route van de TNF Ultratrail 2005
De route van de TNF Ultratrail 2005
Dat gebeurt iedereen wel eens; een deuntje wat maar in je hoofd blijft zitten. In dit geval de beer uit de Tuttels die een stukje gaat lopen.

Linda Valent is na een aantal jaar eruit te zijn geweest weer toe aan een uitdaging. Na twee bevallingen zegt men dat je sterker wordt dus ze kiest meteen maar voor een zware wedstrijd. Rob Lammers en Bas de Bruin van Team The North Face Holland gaan proberen haar bij te houden in één van de zwaarste ultralopen van Europa.

Na een voorspoedige autorit komen we vrijdagochtend aan in Chamonix. We moeten onze verplichte uitrusting laten zien waarna we de startnummers krijgen. Er hoeft niet veel mee: regenjasje, lange broek, pet, EHBO spul, wat eten en 1 liter drinken. Alles past in onze kleinste rugzakjes. De organisatie is perfect. Overal is aan gedacht en er zijn voldoende gemotiveerde en vriendelijke vrijwilligers. Om 16:00 uur gaan we op zoek naar ons hotel waar we zondagnacht (en wellicht zaterdagnacht) zullen overnachten. Het blijkt 150 meter van de finish te liggen. We kunnen dus kruipend naar ons bed als het moet.

19:00 Uur vrijdagavond. Met 2000 man/vrouw staan we te trappelen voor de start. De briefing is helaas alleen in het Frans. De weersvoorspelling wordt voor de buitenlanders samengevat met “fine weather�.

Het startschot valt. We lopen door een haag van toeschouwers. Het kippenvel staat op onze ruggen. We willen dit nog wel een keer meemaken en nemen ons voor er alles aan te doen om te finishen. Het eerste uur gaat in een behoorlijk tempo en is nagenoeg vlak. Er wachten ons echter 9 grote beklimmingen (en afdalingen) en nog wat kleinere hobbels dus we moeten ons niet gek laten maken.

See All Stories On This Race

PayPal Limited Edition SleepMonsters BUFF Patreon SleepMonsters Newsletter SleepMonsters Calendar SignUp

SleepMonsters

AR Discussion Group

Our Patrons

AR World Series

SleepMonsters Patreon

Thank you to all our

adventure racing

patrons


AR World Series

Thomas Proulx

-- -- --

Adventure Race Croatia

Warrior Adventure Racing

Brian Gatens

Chris Dixon

Rootstock Racing

-- -- --

Adventure Enablers

Ajita Madan

Chipp Dodd

Celia Nash

David Ellis

Erik Sanders

Graham Bird

Jakub Malik

Josh Hayman

Liam St Pierre

Magnus Foss

Marijn Edelenbosch

Nicola MacLeod

Possum Jump Adventures

Robert Rulison

Strong Machine AR

Your Adventure Maps

-- -- --

Adrian Crane

Barbara Campbell

Dejna Odvody

Ivan Park

Klaus Mygind

Lars Bukkehave

Marco Ponteri

Maria Leijerstam

Nigel Davison

Rob Horton

Semyon Yakimov